MİSYON

MİSYON
  • Adres:

    İstoç Ticaret Merkezi 16 Ada No: 64-66 Bağcılar / İSTANBUL

  • İletişim:

    Telefon: 0 (212) 550 4538
    E-Posta: info@mersanhirdavat.com

MİSYON

Faaliyete geçtiğimiz ilk andan beri konusunda deneyimli ekibimizle yüksek standartlarda Ortez ve geniş bir yelpazede Protez uygulamalarına imza atmaktayız, uzman Ortez Protez teknikerleri ve teknisyenleri ile uygulama ve uygulama sonrası hizmetlerimiz ile hastaların yaşam kalitesini arttırıp, sosyal aktivitelerini kolaylaştırırmayı amaç edindik. Kısaca engelleri kaldırılması yolunda ilk adım olmaya çalışıyoruz.

 

Profesyonel Dora teknik ekibinin yapmış olduğu değerlendirmeler sonucunda gerek yeni teknoloji ürünü üst seviye elektronik protez ve mikroişlemcili protezlerde (Genium, C-Leg, Symbionic, kinterra, raize, plie 2.0 bebionic vb.) gerekse modüler protezlerde hastanın ihtiyacına en uygun protez tipini belirleyip başarıyla uygulanmaktayız. Ayrıca Afo, Kafo, Dafo, Grafo, RGO, uzun yürüme cihazı, karbon uzun yürüme cihazı, kısa yürüme cihazı, fleksör ve ekstanör tendon kesisi atelleri, ortopedik bot, skolyoz korse ve TLSO korse, walker, özel eğitim masası, ayakta durma sehpası gibi birçok ortezi ölçü alarak kişiye özel olarak üretmekteyiz.

 

Protez ve Ortez yapım ve uygulamalarımızda güncel teknolojiyi uyguluyor Sürekli gelişim ve büyümeyi hedefleyen misyonumuzla, verilen hizmetle kalıcı değerler sağlayan yenilikçi vizyonumuzla başarılı çalışmalar ortaya koymaktayız. Sosyal ve mesleki sorumlulukla, yaşamı kolaylaştıran cihaz yapım uygulama ve teslimat sonrasında profesyonel bir hizmet sunmaktayız.